Uvitací obrázek Swift Transport

O společnosti

Společnost Swift transport je Vám díky dokonalému spojení rychlosti, kvality, spolehlivosti a individuálního přístupu schopna nabídnout ty nejlepší služby ve vnitrostátní i mezinárodní autodopravě, spedici a logistice. Díky našemu početnému a různorodému vozovému parku máme možnost přepravit téměř cokoliv. Od těch nejmenších zásilek až kontejnerovou dopravu a nadrozměrné náklady. Vaši zásilku jsme tak schopni k Vašim obchodním partnerům doručit bezpečně a včas na místo určení a to kamkoliv na území ČR, Evropy, Ruska a přilehlých zemích Asie.

Zároveň jsme schopni Vám poskytnout skladovací prostory pro libovolně velké zásilky. Celý náš tým komunikuje v několika světových jazycích, jakými jsou angličtina, němčina. Neustále se snažíme zvyšovat kvalitu všech námi poskytovaných služeb, pravidelně investujeme do obnovy našeho vozového parku a do školení našich profesionálních řidičů i ostatního personálu.

Plně přijímáme odpovědnost za naší firmě svěřený náklad a za případné škody vzniklé při přepravě podle mezinárodní úmluvy CMR. Vaše zboží je u nás pojistěno pro případ zničení, poškození nebo i odcizení. Pojistná částka v rámci Evropy je sjednána do výše 5 milionů Kč. Nabízíme i připojištění nákladů.

Spojením s námi tak získáte spolehlivého a silného partnera v silniční dopravě, který je Vám k dispozici 24 hodin denně a je plně připraven uskladnit nebo dopravit Váš náklad kdykoliv a kamkoliv si budete přát.