Uvitací obrázek Swift Transport

Služby

Nákladní doprava

Firma Swift Transport s.r.o. poskytuje mezinárodní i tuzemskou nákladní dopravu. Jsme tak schopni dovézt téměř cokoliv a to kamkoliv na území ČR, EU nebo i Ruska. Našim zákazníkům nabízíme tak možnost přepravit jakékoliv zboží a zároveň můžeme poskytnout služby celního poradenství. Zasilky libovolné velikosti v rozsahu několika kilogramů až po desítky tun přepravujeme vozidly z vlastního automobilového parku, přičemž celý proces přepravy je zajištěn našimi zkušenými a proškolenými zaměstnanci.

Logistika

Našim zákazníkům poskytujeme logistické služby v plném rozsahu, které lze individuálně přizpůsobit každému druhu zásilek.

V našich smluvních logistických areálech bude tak o vaše zboží postaráno s maximální péčí. Zabezpečení a monitoring skladovacích ploch je pro nás samozřejmostí.

Spedice

Klíčový je pro nás také flexibilní průběh, přesné a včasné dodání zásilky.

Potřebujete přepravit pouze jednu paletu či karton? Přepravíme pro vás i kusové zásilky do 50 kg. Potřebujete přepravit dokládky? Nabídneme vám využítí pouze částečné kapacity našich vozidel. Potřebujete přepravit velkoobjemové zboží? Standardně Vám můžeme nabídnout zajištění přeprav o hmotnosti až do 25 000 kg a objemu 120 m3. Stejně tak jsme schopni Vám nabídnout možnost přepravy nadrozměrných nákladů nad 25 000 kg, náklady nestandardní šířky, výšky či délky. U těchto přeprav je pro nás samozřejmostí zajištění příslušných povolení a doprovodu.